KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815064

nr 1281 5064

Mårten Garbring

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, Mårten Garbring (f. 1918). Signerad, Fiskeläge, bohuslän. Olja på duk, 50x100 cm

Mårten Garbring, född 1918 i Kville, Bohuslän, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 18:30:12

Mårten Garbring

Läs mer om Mårten Garbring