KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815064
nr 1281 5064
Mårten Garbring
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Mårten Garbring (f. 1918). Signerad, Fiskeläge, bohuslän. Olja på duk, 50x100 cm
Mårten Garbring, född 1918 i Kville, Bohuslän, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:30:12
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Mårten Garbring
Läs mer om Mårten Garbring